Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem a uTorrentnál...

Bad Answer kérdése:

Tudnátok nekem a uTorrentnál jobb letöltő programokat mondani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó vagy jobb nincs.Amennyiben ellátja feladatát azaz letölti a torrentet akkor jónak nevezzük.

Rengeteg ilyen progi létezik [link] de mind ugyanarra a feladatra van tervezve.Különböző design-skin de a lényeg ugyanaz.

Ha nem tölt le elég gyorsan vagy nem seedel úgy ahogy te akarod az nem a program alkalmatlansága.Fűgg a net sebességétől a seedelők számától a torrent népszerüségétől.......

2014. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Régi uTorrent. :) Én személy szerint a 2.2-es verziót ajánlanám:

[link]

Ha pedig kifejezetten csak annyit szeretnél, hogy nagyon gyorsan töltsön le, akkor az 1.8.5-öt:

[link]

Tapasztalataim szerint ez tölt lefelé a leggyorsabban (nem tudom pontosan miért).

De ezzel a régi verzióval azért már vannak gondok. Nem támogatja az UDP trackereket, sok kapcsolódás esetén nagyobb valószínűséggel szakad meg tőle az internetkapcsolatod (szintén nem tudom pontosan miért, csak tapasztalom), stb.

2014. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a 2.2.1 gyors és nem szakadt még meg soha nálam.
2014. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért van ez a kérdés, mivel 20 megás netem van, és 1 megával szedek... A seederekkel pedig egyáltalán nincs gond...
2014. jan. 23. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
10 megával*
2014. jan. 23. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:

"mivel 20 megás netem van"

Papíron, vagy valóban annyi? Speedtest.net mennyit mér?

2014. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 120/10-es netem van és mégis [link] csak ennyi jön,ezen az oldalon lássunk tőled is.
2014. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utorrent-ben egy alsó csíkban lehet le van korlátozva a töltési sebesség, azt kell át állítani korlátlanra, úgy lehet jobb lessz
2014. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
[link] a szolgáltató azt állította hogy 20, csak ezen a változtatáson sz*rt se érzek...
2014. jan. 24. 12:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Korlátlanon van mindig ....
2014. jan. 24. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!