Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig szaggat a win 7, ledob...

Kemotox244 kérdése:

Mindig szaggat a win 7, ledob a játék amióta egyszer kijött a táp, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egyszer játszottunk a Tekken nevű játékkal laptopon, és véletlenül egyikünk kihúzta a tápot. Azóta pl ha megnyitom a chrome-ot, úgy csinál kb 3 percenként, mintha rákattintottam volna a tálcára, szürke lesz a felső rész 2 másodpercig, majd mintha újra a chrome-ra kattintanék, De ezt csak akkor, hogyha egy ujjal sem nyúlok hozzá. ez még magában nem lenne idegesítő, viszont amikor joystickkal játszom, azzal 3percenként rendesen ledob az asztalra, mivel ugye nem nyomtam le egy billentyűt sem. Most éppen azért lett elegem, mert már a wordben írás közben is elkezdte ezt csinálni. olyan, mintha gyorsan a tálcát megnyomnám, és vissza, és így néha kimarad 1-2 másodperc, amivel persze egy jópár betű is.


Mi lehet a baj?


Újratelepíteni nem szeretném, (persze az lenne a leggyorsabb és legegyszerűbb, tudom...)mert jogtiszta aktivált win7 van rajta, és nem akarom elb***ni.


ja és nem azért akad, mert kevés a RAM, stb..


a konfig:


core i7 2730QM cpu ( 8mag, 2GhZ )

8Gb RAM,

GeForce gt 540M 2Gb 672 MhZ grafikus, 1344MhZ processzor, össz memória 4Gb



2014. jan. 24. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj megszabadulni a windows 7 töl engem mindig a netröl dobot le meg a letöltéseimet szakitóta meg. Most 8.1 et használok eredetibe és semmi gond nincs vele.
2014. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!