Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékok kompatibilisek...

Milyen játékok kompatibilisek a Windows 7el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 08:34
 1/10 anonim válasza:
nekem eddig az összes elment amit próbáltam
2009. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van pl a www.muonline.hu ez miért nem megy akkor? :S leszedem, feltelepítem és mielőtt elindulna frissíteni akar, és aztírja ki h a frissítés előtt zárjak be mindent... minden bevan zárva, nemértem akk mi a gond?!
2009. dec. 4. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 18 Wheels of Steel sorozat korábbi részei nem mentek nekem. Néhány ősrégi játéknál(pl Starcraft) kicsit szétesik a kép, de trükkel és Alt+Tabolással ez többnyire megoldódik.
2009. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én nem az online játékokra gondoltam talán próbálj frissebb jawát felrakni!!!!ősrégi játékokat nem próbáltam,de az újabbak simán futnak
2009. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor mondj kérlek pár új online játékot :D
2009. dec. 4. 11:22
 6/10 anonim válasza:
Ha valamelyik játék nem megy, ott a kompatibilitási mód is... nekem párszor már bejött.
2009. dec. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ami jo vistához az megy rajta. De jó ötlet jobb egér gomb és futtatás
2009. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem minden indul ^^ volt hogy az nfs underclover először egy cmd ablak ugrik elő é ugy indul a game.. leraktam tálcára a játékot és a cmd azt írta hogy start nfs.underclover.exe (vista) de ugyan ugy hibátlanul ment :) sőt még jobban mint vistán mert ott néha fagyott xD
2009. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy pl. a Killswitch, ami a Win XP-n kitűnően futott, a Beyond Good and Evil, szintén megy gyönyörűen az XP-n, és a Hidden and Dangerous sem indul, illetve üres main menu ablakok jönnek csak be.................
2009. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja. és nem látja a 30 rugós E-MU hangkártyámat az egyik gépben............:(
2009. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!