Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen op rendszert telepítsek...

Kova 55 kérdése:

Milyen op rendszert telepítsek erre a laptopra AmdE460Apu HD Grapics Radeon 1.65gh,2 giga memória, Melyik rendszer telepítésével érhetem el a legjobb teljesítményt? Másik win7? vagy Xp professional sp3 esetleg?

Figyelt kérdés
most ez van rajta,de nem a leggyorsabb:Win7Home premium sp1,x86 Integrated November 2011 IE9 Hungarian

2014. jan. 24. 16:15
 1/4 Csxeba ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni. Szerintem XP sp3 semmivel nem gyorsabb a Win7-nél, sőt. Esetleg felteheted az Ultimate-et.

De ha nem akarsz játszani, akkor tegyél Linuxot, mondjuk Linux Mintet, Ubuntut vagy Debiant. (Legalábbis ha a gyorsaság a fő szempont)

2014. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmiféle játék!! Csak netezni,filmeket írni...ienek!De azt akarom,hogy rendesen fusson a youtube is,meg minden gyors legyen!
2014. jan. 24. 18:55
 3/4 Csxeba ***** válasza:

Akkor minek a fos windows? Tegyél Linux Mint Xfce-t vagy Lubuntut, azokat könnyű feltenni, viszonylag széles a hardwaretámogatásuk és egész gyorsak.


Ha igazi sebességet akarsz, akkor tegyél Debian LXDE-t. Kicsit nehezebb telepíteni és beállítani, de nekem az van (csak LXDE helyett KDE-vel) és elég villámmanó. De Windows Movie Maker és Sony Vegas Pro nem megy Linuxon! Linuxra csak Avidemux van meg Kdenlive, de azok is jó videószerkesztők.

2014. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LinuxCBT.Debian4x.Edition.DVDR-HELL ez jó lesz?
2014. jan. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!