Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars: First Assault, Más...

Star Wars: First Assault, Más nevén (Battlefront 3) -hoz hol lehet hozzájutni, hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés

#Star Wars #Battlefront 3 #nextgen star wars #Star Wars: The First Assault #Új star wars fps
2014. jan. 24. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is létezik.

Van battlefront 1 és 2, a három, aminek nincs benne a nevében, hogy három - csak szimplán: SW: Battlefront -, 2015-ben fog megjelenni.

2014. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=jnVmUbLPZSk , létezik, Méghozzá Star Wars: The First Assault néven, Rengeteg gameplay,screenshoot van róla a neten, kutattam utána pár órát a neten hogy esetleg hogyan tudnék hozzáférni de nem jutottam semmire, azért írtam ki a kérdésemet.
2014. jan. 24. 18:43
 3/6 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=7Agl81F-Q4Y Itt van még egy gameplay video... A Lucasarts ugye dolgozott a battlefront 3-on (star wars: the first assault) csak törölték mert a disney megvette a lucasarts-ot, de a játék már 99%-ig készen volt amikor a disney leállította a programot. Tehát a tények: vannak gameplay videók,screenshoot, minden bizonyíték ami kell hogy létezik a sw: the first assault. Tehát most az a kérdés hogy hogyan tudnék hozzáférni? Hogyha létezik lenne rá mód, de mégis hogyan? Szerintem rajtam kívül még sok star wars fan lenne rá kíváncsi!
2014. jan. 24. 18:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Van még egy elmélet: Mégpedig az hogy a disney,dice arra használja a gameplay videókat,screenshoot-okat hogy ezzel felmérjék hogy mekkora igény lenne az esetleges battlefront folytatásra.
2014. jan. 24. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
lett volna de elvetették disney lucasarts stb miatt, de Star Wars Battlefront lesz battlefront dice néven keresd de nem sok infó van még róla csak, hogy 2015ben lesz kész és a dice csinálja aki a battlefield sorozatot
2014. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A First assault már félig készen volt a star Wars 1313 pedig már készzen is volt de Lucas bebaszott eladta az életét a disney nek és a disney azt mondta nem akar túl sokat költeni a játékiparra ugy hogy bezárata a lucasarts-ot és kaput enyi Sajnos fölrugdosnám az egész Disneyt de még lucast-ot is.
2014. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!