Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újraraktam a gépet, de mik...

Újraraktam a gépet, de mik azok a programok amiket mindenképpen föl kell raknom? Egy játék ami az újrarakás előtt tökéletesen műküdött most meg laggol, pedig régi. Gondolom valami progi kéne nvidia vagy ilyesmi. Mit kell felrakni újratelepítés után?

Figyelt kérdés
raktam már fel másik böngészőt,vírusírtót,filmnéző progikat,daemon tools-t meg minden szart,de mikell még?nvidia is kéne?és még mi?
2014. jan. 24. 18:31
 1/3 anonim válasza:
A video kártyád márkájáhozz keress drivert.
2014. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a baj, hogy pont drivereket nem raktál fel. Fel kell rakni a videokártya drivert, ha hang sincs akkor a hangkártyáét is és nagy valószínűséggel az alaplapi drivereket is. Hogy mi hiányzik azt az eszközkezelőben tudod megnézni, ami előtt sárga háromszög van az nem ok.

A telepítés sorrendje nálam ez szokott lenni: Op. rendszer, driverek, böngésző, vírusirtó, egyéb programok

2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2014. febr. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!