Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van erre valamilyen beállítás...

Van erre valamilyen beállítás a Windows-ban?

Figyelt kérdés

Ha a tálca felül van elhelyezve és én megnyitok egy vagy több programot, a tálca ,,cím" sávja ne mehessen a tálca alá?

Mert olyankor mindig át kell helyeznem a tálcát máshová, hogy a bezárás gombhoz, vagy a kicsinyítéshez, stb hozzáférhessek és ez nagyon zavaró.

Van erre valamilyen beállítás? :)



2014. jan. 25. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igazán tudom most elképzelni amit leírtál (kissé fáradt vagyok), 1 képet nem tudnál feltolni..? amin látszik mi a gond aztán leírnád h mit is szeretnél pontosan..
2014. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval a helyzet pontosabban:

Az ablaknak meg van felül a címsora (X gomb, kilépés, pl böngészőnél vagy office-nál ez alatt van a fájl, stb menüpont.

Na most ha a tálca felül van, és én kiteszem maximum méretbe az ablakot, vagy odahúzom, akkor szépen alá odailleszti és nem a tálca ,,alá (mögé)" megy be az ablak teteje.

De előfordul olyan, hogy egy program megnyitásánál annak egy kis része a tálca mögé megy és olyankor meg sem tudom ,,fogni" az egérrel, hogy odébb vigyem, mivel a felső rész/ sáv, már teljesen a tálca alá ment be.

Szóval ez nem volt pontos: nem alá, hanem mögé megy be a cím sáv és nem lehet mozgatni sem, csak ha a tálcát mondjuk alulra átrakom.

Ott persze nincs ilyen veszély, mivel az ablakoknak mind felül van a cím sávjuk, vagy hogyan nevezzem őket. : )

2014. jan. 25. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

hát rakd jobb oldalra vagy vissza alulra a tálcát....

az X helyét nem lehet változtatni

2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!