Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha baj van a Sims...

Mit tegyek ha baj van a Sims 3-al?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Ma vettem a Media Marketből a sims 3-hoz (ami már rég megvolt) 2 kiegészítő lemezt. Az egyik a luxus lakás cuccok a másik pedig az évszakok... Amikor feltelepítettem mindkettőt akkor azt írta ki amikor rá mentem volna az indítás gombra, hogy frissítsem mert nem kompatibilis. Frissítem,frissítem és nem. Még mindig nem enged. Most letöröltem az összes sims-et (kiegészítők (4) és az alapjátékot). Mit tehetnék? A Pc-m biztos, hogy bírja viszont feltűnt egy régebbi furcsa dolog. Az egyik, hogy be voltam jelentkezve az inditópanelnél a sims 3 oldalába. És ebből nyár körül kilépett és azóta pár frissített dolog eltűnt... Pl.: Nőknek a mell bőség állítása...Most ezt,hogy?? :/ Nagyon rossz, semmi nem másolt, hanem eredeti CD... Köszi a segítséget előre is... :)

2014. jan. 25. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minden le van törölve, akkor telepítsd az alapjátékot, majd sorrendben a kiegészítőket (neten megnézheted a kiegészítőid megjelenési dátumát, aszerint kellene sorrendben). Így működnie kellene.

A másik lehetőség, hogy regisztálod a játékot és a kiegeket az Origin rendszerén keresztül.

2014. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!