Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Állandóan ez az ask.com jön...

Állandóan ez az ask.com jön be, és mepróbáltam már mindent, hogy elvátolítsam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Control panel/programs and features, itt most nem jelent meg innen nem tudtam törölni. Jobb felő sarok, beállítások, keresőmotorok, itt átállítottam, töröltem az askot, toolbar cleaner, töröltem amit kellett, mégis ha rákattintok a chromera ez jön elő, ez az ask...segítsetek, mit kellene tennem? Nem vagyok egy nagy számtek zseni, fiú ismerősöm sincs ilyen, aki segítene tudna ebben.

2014. jan. 26. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszedtél egy toolbar vírust. Telepítsd újra a chrome-ot. (régi kitöröl majd új feltelepít)
2014. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a gyors választ és a segítségedet, de azt még megkérdezném, hogy azt hogyan kell? Sosem csináltam ilyet azon a gagyi alap számtek órán, ahol floppyra másoltunk mondatokat, sajnos nem mondták el (ezt sem).
2014. jan. 26. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

xp: Start/vezérlőpult/programok telepítése és eltávolítása

win7: Start/vezérlőpult/programok és szolgáltatások

és itt jobb egérgomb/eltávolítás

Majd internet explorer-t megnyitod és beírod, hogy: [link]

és itt letöltöd és telepíted.

ui: én a helyedben inkább mozilla firefox-ot használnék:

[link]

2014. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, nagyon szépen köszönöm a segítséged! Régebben m. firefoxot használtam, igen, de valahogy ez jobban tetszik nekem. Mondjuk nem igazán értek hozzá, mivel lenne jobb a másik, mint ez.
2014. jan. 26. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!