Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet programot futtatni...

Lehet programot futtatni felhőben?

Figyelt kérdés

Pl. dropbox-on vagy iCloud-on.

Egy olyan programot akarok futtatni a felhőben, aminek internetkapcsolatra van szüksége, így is megoldható?



2014. jan. 26. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A Dropbox egy tárhely. Az iCloud-ot nem ismerem.


Ahhoz, hogy programot futtass egy felhőben, ahhoz olyan speciális felhőszolgáltatás kell, ami tudja futtatni az adott típusú programot. Például Google App Engine tud futtatni Java EE alkalmazásokat.


Szerintem írd le mit szeretnél futtatni, hátha tudunk mondani megfelelő felhőszolgáltatást.

2014. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A program egy bot, ami parancsot teljesít időzítve egy szervernek, ez azért kell nekem, mert ha nem vagyok otthon/netközelben, akkor ez elvégezze helyettem a feladatot. (tudom egyszerűbb lenne otthon bekapcsolva hagyni a gépet, és akkor nem lenne felhőre szükség, de ez hosszútávon nem működne)
2014. jan. 26. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
és a botnak van ssh elérése a külvilág felé? mert ha nincs b_szhatod a távoli felhőt.
2014. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!