Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinnacle Studio 17 a videók...

Pinnacle Studio 17 a videók miért torzulnak el benne?

Figyelt kérdés
berakok egy HD videót szerkeszteni és valahogy ilyen 650xvalahanyasra változik és nem értem miért, vagy mit nem állítottam be???

2014. jan. 26. 19:44
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Az elkészített film lesz olyan?

Ez a különbség apl az 1080 és a 1080i -között...

(ha rossz formátumot választok nekem is összenyomja)


Kimenetnek állítsd be a formátumot.

Ha eleve így dolgozza fel, akkor az alap videó nem jól van konvertálva.

Nézd meg a fájl adatait a mediainfo nevü progival és közelíts a beállításaival.

[link]


Jobbat nem tudok mondani, a pinnacle érzékeny a kódolásra.


Máshogy nem megy konvertáld szerkesztés előtt a videót, szabványos méret/formátumra:

Any Video Converter

[link]

Szabványok:

[link]

2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
win8.1 van fent fraps al vettem fel, ha a videot a pinacleben jatszom le akkor a kép torz lesz. Ha bs player el lejátszom egy pillanatra rosz a kep de utanna megjavul. Megnézem amit mondtal hogy nem a nyers felvetelt szerkesztem hanem elobb atkonvertalom
2014. jan. 27. 11:38
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Felvételre én hypercam 3 -at használom.

Abban be lehet állítani a tömörítés szintet. Minél kissebb a tömörítés annál jobb (használhatóbb) a felvett fájl.

Érdemes "tömörítettlen AVI" -t vagy "mjpeg" -et beállítani (veszteségmentes tömörítés), vagy szabványos formátumot (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4,H.264)).

Ha veszteségmentes tömörítést használsz azzal könnyebben boldogul a videoszerkestő, igaz a felvétel sokkal nagyobb fájlt eredményez, de ez nem érdekes mert szerkesztés után beállíthatod a kívánt formátumot,kódolást és a kép minősége is a maximumot adja ill. Felvétel közben nem terheli a gépet külön a tömörítéssel, így nem kínozza sem a processzort, sem a memóriát.

2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hyper cam nekem semmit nem vesz fel játékból fekete kép hang nincs csak az egér látszik egyedül a fraps vette fel eddig.
2014. jan. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!