Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Outlook 2010...

A Microsoft Outlook 2010 levelező kliensből hogy tudok kijelentkezni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijelentkezni maximum úgy tudsz, ha bezárod a programot. De mit szeretnél?
2014. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt akarom hogy felejtsen el mindent mintha egy full új tegyük fel win 7re telepítettem volna fel leg először az office-t. De ha bezárom a program ugyan úgy be van lépve a fiókomba sőt olyannal is próbálkoztam hogy letöröltem az Office 2010-et újra raktam de úgy is egyből beléptetett.
2014. jan. 29. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha letölöd az Office-t, akkor az Outlook fiókbeállításai is törlődnek. Kivéve, ha úgy törlöd, hogy nem a teljeset törlöd. Ilyenkor megmaradhat a pst fájl, amire később rátalál az újonnan telepített, ugyanolyan verzió. Az, hogy "belépett" a fiókodba, nem teljesen így van. Halétezik a fiók, megmaradtak az információk a fiókról, akkor valóban le tudja tölteni a leveleket, és tud is küldeni. Ha azt akarod, hogy az Outlook ne használja a fiókodat (igazán nem is értem, hoyg miért akarod ezt), akkor az Outlookban a fiókok kezelésénél ki kell törölni az adott fiókot. Fájl / Információk / Fiókbeállítások / Fiókbeállítások, majd az adott fiók eltávolítása.
2014. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!