Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha a játéktelepítés...

Zetoros12 kérdése:

Mit tegyek ha a játéktelepítésekor ez jön be? :hiba lépett fel fájl telepítési könyvtárban történő átnevezése közben. Sikertelen movefile kód:5 Hozzáférés megtagadva.

Figyelt kérdés
már kezd nagyon idegesítő lenni mert már nem lehet sok játékot feltelepíteni. Segítséget kérek sürgősen.
2014. jan. 27. 17:56
 1/2 anonim válasza:

Szerintem rakd újra a gépet csak ennyit tudok, vagy ha nem akarod újrarakni vagy rakatni akkor másik gépen letöltöd ( ha több van 1-nél ) és rárakod pendrive-ra és úgy a gépre.

Ha mondjuk van egy 8 gigás pendrive-os és egy 16 gigás játékot szeretnél a gépeden rakni akkor egy részét rárakod a pendrive-ra és úgy a gépre és ezt addig csinálod míg meg nem lesz. Haveromnak is egy 16 gigás játékot akartam rárakni a gépére és részletenként raktuk rá igaz sok idő de a játék működött.

2014. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Nem tudom melyik könyvtárról van szó, de ez jogosultsági probléma. a hibát általában megoldja:

-ha a telepítést rendszergazdaként teszed

-ha a kérdéses könyvtár nem rejtett és a biztonsági beállításainál engedélyezett a telepítő felhasználó.

[link]

-ha a csoportházirendben engedélyezett a telepítés.

-egyes védelmi szoftverek meggátolják bizonyos mappák, kulcsok írását ezért a védelmet ki kell kapcsolni.

2014. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!