Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet, hogy a world of...

Norbie1128 kérdése:

Mitől lehet, hogy a world of tanks tesztszerverére hibás email cím vagy jelszó használata miatt nem enged fellépni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 08:37
 1/6 anonim válasza:
Hát kérlek szépen attól lehet, hogy nem jól adtad meg az e_mailodat vagy a jelszavadat
2014. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen jó felhasználó nevet és jelszavat adtam meg... Értelmes válasz esetleg? Köszönöm
2014. jan. 30. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kicsit pontosabban leirnád hogy mi a baj.

- már játszottál-e a wot-on vagy még nem é sazért nem tudsz belépni.

- lehet hogy nem arra a szerverre vagy beregisztrálva amit letöltöttél(pl.EU-ra regiztél és Amarikai van letöltve játék)

- ha meg teszt szerveren irja ezt, annak oka hogy a 8.10 patch után regisztráltad magad a wot-ra(oda majd csak a köv tesztre fog beengedni a 9.0-ra)

Megpróbáltál már bejelentkezni a WOT oldalán is ahol beregiztél? Mert ha ott be enged és amiket feljebb leirtam hiba okokat olyat nem találsz akkor elgépeltél valamit.

2014. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. Egy éve játszom vele, olyan 8.4 óta. És mivel a sajátommal nem enged fel, így regisztráltam abból a kliensből is hátha úgy fel enged... De úgy sem. tuti hogy jól írok be mindent.A wot magyar portál linkelte be a klienst amit letöltottem, ebből gondolom hogy ők is azt töltötték, ami egyébként angol és ha rá megyek a regisztrációra, ott orosz.
2014. jan. 31. 10:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostmár ezt nem írja ki(hogy rossz jelszó), csak az oldalukon olvasom, hogy átmenetileg üzemel.
2014. jan. 31. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
*átmenetileg nem üzemel
2014. jan. 31. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!