Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltelepíteni a...

Nem tudom feltelepíteni a 2009es msnt a gépre, a 2008ast meg nem engedi. A windowsom,2003-mas de nem eredeti, mit csináljak? Honnan töltsem le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Windows 2003 egy szerver os, amin nagyon kifinomult jogok vannak, sztem ha a saját géped, akkor használj WinXP-t vagy Win7-et.

Ha céges gép, akkor meg meebo.com

2009. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
saját gép..
2009. dec. 5. 21:40
 3/8 A kérdező kommentje:

de nem nagyon értek hozzá(Lány vagyok)

Ne röhögjetek ki, de ezt a Win7et lelehet tölteni vagy ezt venni kell? XD

2009. dec. 5. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Le is lehet tölteni, és venni is lehet.


De ha ennyire nem értesz hozzá nem fog sikerülni, nem úgy kell telepíteni, mint egy programot, hanem ki kell írni, aztán arról kell bootolni, formázni, aztán telepíteni.

Bár nem olyan bonyolult, de elsőnek nem valószínű hogy sikerülne.

2009. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó,oké, akkor hívok egy szakembert :D
2009. dec. 7. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letölteni a legújabb MSN-t. Telepítéskor felajánl vagy három másik programot is, azt írja, kell neki. Én felraktam mindet, és csodák csodája, elindult a Mesi. Egy próbát megér...
2009. dec. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy apámnak sem indult el a gépén az msn, 8.5 és a legújabb sem, ezért letöltöttem az aMSN-t.

Ez itt is lehet a régi neveddel bejelentkezni, és már a régi partnereid is fent lesznek, csak másképp néz ki, és angol, de nem kell hozzá angol tudás.

2009. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SP2 vmilyen szerver nem volt feltelepítve, ez volt a gondja.köszi!
2010. jan. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!