Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell beallitani Windows...

Hogy kell beallitani Windows 7-esen a magyar billentyuzetet? Segitenetek? Kerlek, magyarazzatok el, vagy kuldjetek videot.

Figyelt kérdés

#billentyűzet #számítógép #billentyuzet nyelve
2014. jan. 29. 12:24
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan ennyire hanyatlik az emberiség, hogy videót kell készíteni egy ilyen egyszerű művelethez is?

mi lenne veletek, ha dost kéne használnotok?

meghalnátok.

annó 12évesen magamtól (internet nélkül, mivel akkoriban még elég elszórtan volt net...) tanultam meg pascalban programozni. Sorvadunk b-sszátok meg?

2014. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

#2 + 1


Nekem az első PC alapú gépemhez egér se volt, csak billentyűzet. Mindent parancssorból vagy billentyű parancsokkal kellett kezelni, ha valamit módosítani akartam a rendszeren, konfigurációs fájlokat kellett átírni. Akkor még lópikulát se tudtam a számítógépekről. De megvettem az első számítógépes a könyvemet MS-DOS 6 felhasználói szemmel. Cirka 600 oldal, de nem voltam rest elolvasni és végigpróbálni.

Tényleg érdekes mennyire eltunyulnak a mai fiatalok ha számítógépről van szó. Nem érdekli más őket csak a netezés fészbúk, meg a játék. Amúgy a Windows bármily változatáról lehet találni alapkönyvet.

Ez a video jól összefoglalja az átlag színvonalat (és sajnos nem csak a fiatal nőkre igaz): http://www.youtube.com/watch?v=aApB-RQnLRI

2014. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Koszonom,az ertelmes valaszokat :D Valaki mondja mar meg mit kell it pofazni a semmit kit erdekel milyen szar geped volt ...
2016. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Elmondanám, hogy régen abszolút nem számított szarnak a gépem. Sokan összetették volna a kezüket, ha ilyenjük lehetett volna.

De látom neked sincs sok közöd a számítástechnikához, ha nem tudod, hogy a 90-es évek derekán mik mentek. Mert ha lenne, akkor te is felháborodnál, hogy a mai fiatalság még egy ilyen egyszerű beállítás megtalálására sem képes, egy grafikus felületű magyar nyelvű rendszeren, ahol van súgó menü, internet, meg minden. Egyszerűen a 90% -otok életképtelen. Ezt vagy elfogadod vagy nem, de ez az igazság.

2016. szept. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!