Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám ingyen letölteni...

Honnan tudnám ingyen letölteni a magyar Photoshoppot?

Figyelt kérdés

INGYEN szeretném,és fontos hogy MAGYAR is legyen...Nagyon sok oldalla próbálkoztam,eggyik sem töltötte le,és nem sikerült...a photoshopsuli.hu oldalról sikerült próbeverziót de lejárt,és most szeretnék még egy próbaverziót letölteni,de az előző oldal át lett alakítva,és sajna lekerült róla...Honnan töltöttétek le a 30 napos verziót?Linkeket lehet küldeni,meg oldal címeket is:D

Köszi:)


2009. dec. 5. 15:56
 1/4 Drone007 ***** válasza:

Ez viszonylag egyszerű kérdés: sehonnan. Az Adobe ugyanis a 8-as verzió után nem készít magyar nyelvi verziójú Ps-t. Az említett verziónak pedig már nem érhető el "legálisan" a próbaverziója.

Javaslom barátkozz meg az angol nyelvű verziókkal, és töltsd le a CS4 próbaverzióját.

Persze vannak illegális megoldások minden verzióhoz. de hivatalosan is tiltakozom ezen kalóz-szoftverek használata ellen! Azért egy nyilvánvaló egyszavas megjegyzést azért tennék: torrent...

2009. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(1.)

Töltsd le ezt a próbaverziót (CS3-hun)!

tedd fel!


(2.)

Töltsd le ezt a Crack-et

[link]

És másold be a Photo Shop mappájába (írd felül a régi fájlokat) és a végtelenig használhatod

2009. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hopsz elfelejtettem a PhotoShop linket :)

[link]

2009. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
köcce,én is ezt kerestem:)
2010. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!