Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Rivals profilom mentése...

NFS Rivals profilom mentése eltűnik miután kilépek. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Letöltött verzió? ;)
2014. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, hogy is fogalmazzak... Nem boltból került hozzám. :D
2014. jan. 30. 12:55
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyébként olvastam fórumokon hogy eredetivel is történt ilyen. Csak választ nem találtam.
2014. jan. 30. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
:D Nem nagyon akaródznak működni a kalózverziók a Rivals esetében, de próbálj meg egy másikat leszedni. :)
2014. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen... kommentekben is rengeteg hibáról olvastam. Nameg negativ kritikáról. Már a kedvem is elveszik lassan. :D
2014. jan. 30. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy maradt ugyanolyan gány a játék, mint az új Most Wanted. Maradok a Run-nál, nekem az tetszett nagyon, várok egy hasonlót.
2014. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a Run volt az utolsó a sorozatban ami tetszett, de a hagyomány kedvéért ki akartam próbálni, amig egyszer idegből nem nyomok Alt+F4-t, azán Shift+Del-t. :)
2014. jan. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!