Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölt állomány visszaállítása...

Törölt állomány visszaállítása teljes méretükben hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Adott egy 80 GB-os IDE-s winchester, ami Bad sector-os. Adatok voltak rajta: képek, videok, játékok. Erre a winchester-re telepítettem volna a windows 7 rendszert. De az sikertelen volt. A fájlok: képek videók, játékok letörlődtek, most egy új winchester-ől kijavítottam a bad sectorok-at.


Most a kérdés igazi témája az, hogy, képeket visszaad ez a diskdigger program teljes méretében, de a videókat csak 2 másodperc vagy maximum egy perc ideig.


Gondolom azért, mert a videó fájlokra már rátelepült a windows 7. És ha a winsows 7 fájlokat kitörölném a már javított (bad sector-os) winchesteren, akkor visszaadná teljes méretükben a videókat a diskdigger program?



2014. jan. 31. 01:13
 1/2 tabaki ***** válasza:
Ha tényleg ez az ok, akkor szerintem ki van zárva. A felülírt adatok nem egymás tetejébe települnek, mint a tányérok a kredencben, hanem az adott tárhely tartalma kicserélődik az új adatra. Ha ott legutoljára a Win7 adatai voltak, akkor legföljebb azokat tudod visszaállítani.
2014. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jan. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!