Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell inspiron 3737 laptop! A...

Hozsoltika67 kérdése:

Dell inspiron 3737 laptop! A wi fi nem működik, már irtam ki ezügyben kérdést de sajnos nem müködik! Win7 64bit op Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A dell honlajáról leszedtem a megfelelő drivereket és telepítettem azokat a7 jegyü szériaszám alapján ahogy azt irták! A gép jól müködik, minden driver, csak a wifi nem.Valami ötlet?

2014. jan. 31. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben, hogy tuti működik-e a wireless kártya.
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem müködik, és a gyári programot sem engedi feltelepülni, azt irja hogy az illesztőprogram telepítése sikertelen, a gyári egyetlen wifi-progijára win7 re!
2014. jan. 31. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tudna megoldást?Már újra raktam a rendszert és így sem akar működni!!!
2014. febr. 1. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

printeld ki az eszközkezelőt légyszives.

ott jelöld ki utána a wifi illesztőt és távolítsd el, utolsó előtti kis ikonnal.

aztán így telepítsd a drivert. vagy csökkentett módban indítsd el a windowst és úgy.

2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!