Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jobb minőségű vágóprogr...

Milyen jobb minőségű vágóprogram létezik?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a free video Dub v.2.0.3 build 1206

nevű progit. Csak az a baj, hogy a filmből kivágott rész hangja siet a képhez képest.

A másik, hogy a filmnek (egy avi fájl) 2 hangsávja van. Egy szinkron(magyar) és egy eredeti (angol). És én úgy szeretném kivágni, hogy angollal. Tehát az angol hangot és ugye a képet is (elcsúszás nélkül)

van valami egyszerűbb progi, amivel ezt meglehet csinálni? azaz hangcsúszás nélkül, és az eredeti (a 2 hangsáv közüli választhatósági lehetőség) hanggal?



2014. jan. 31. 22:08
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

"Egyszerűbb" programmal ezt nem tudod megcsinálni.

Ez kb. olyan, mint egy szervizben láttam kiírva:

"Gyorsan, olcsón, kifogástalanul. Ebből kettő választható"

Vagyis: vagy egyszerű egy program, de nem nagy tudású, vagy nagy tudású, de nem egyszerű.

2014. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó igazad van :) mindegy milyen program, lényeg hogy jó minőségű legyen és ne csússzon a hang. És a kezelése egyszerű és egyértelmű legyen.
2014. jan. 31. 22:17
 3/3 tabaki ***** válasza:

Biztos, hogy az eredeti kockaszámmal mentetted el?


Ami a szerkesztőket illeti, ingyenesek közül kipróbálhatod az Avidemux, VirtualDub, Pinnacle VideoSpin, VideoPad Free, t@b ZS4 Video Editor programokat.

Saját kedvencem a Blender, igaz, én mindenre azt használom...

2014. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!