Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha nem látom a...

Mit tegyek, ha nem látom a tálcán a nem látom a nyelvi eszköztáraimat előhívó, HU feliratú kis ikont?

Figyelt kérdés
A beállításaim megvannak, elő tudom őket hívni a Vezérlőpulton keresztül, de nem tudom őket használni, mert nem látom a tálca jobb sarkában a HU feliratú ikont. Mit kell ilyenkor tenni? A beállításoknál átnéztem mindent, be van jelölve, hogy tegye ki a tálcára, mégsincs ott. Elég sok eszköztárat kell használnom, mert tanuló vagyok. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. febr. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows 7


A nyelvi eszköztár megjelenítése


Kattintson a jobb gombbal a tálcára, mutasson az Eszköztárak almenüre, majd kattintson a Nyelvi eszköztár elemre.


Amikor a nyelvi eszköztár megjelenik, rákattinthat a jobb gombbal a beállítások módosításához, például a tálcán való rögzítés beállításához, vagy a függőleges megjelenítés beállításához (vízszintes helyett).


[link]

2014. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

XP

A nyelvi eszköztár megjelenítése

Nyissa meg a Területi és nyelvi beállítások segédprogramot a Vezérlőpulton.

A Nyelvek lap Szövegbeviteli nyelvek és módszerek területén kattintson a Részletek gombra.

A Beállítások csoportban kattintson a Nyelvi eszköztár gombra.

Jelölje be A nyelvi eszköztár megjelenítése az asztalon jelölőnégyzetet.


Megjegyzés:

A Területi és nyelvi beállítások párbeszédpanel megnyitásához kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára, és kattintson duplán a Területi és nyelvi beállítások ikonra.

2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mindkettőt kipróbáltam, de sajnos egyik sem működik. Más ötletetek van?
2014. febr. 2. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!