Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro-ban hogy...

Adobe Premiere Pro-ban hogy lehet normális méretűvé konvertálni egy videót?

Figyelt kérdés
Már az összes beállítást végigzongoráztam, egy 3 órás videót illesztettem össze több részből, amelyek külön AVI-k voltak és összesen 1 GB-nyi területet foglalnak. Összeillesztés és konvertálás után a legkisebb méretű MP4 videó is 8 GB, de volt 10, 11, 12 GB-nyi is konvertálás után. Csomó időmet elvette a konvertálás, több módon is próbálkoztam, de semmi, mindegyik több gigabájtos eredményre sikerült. Ennyire sz_r az Adobe kodekje? Vagy nekem külön kell feltelepíteni kodeket? (VLC playert használok videólejátszásra, emiatt nincs kodek rakva a gépre.) Vagy van valami olyan speciális beállítás, amiről nem tudok? Megnéztem neten, hátha tud valaki valami okosat mondani, de semmi értelmeset nem találtam.

2014. febr. 1. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A kimenetnél a bitrátát ne hagyd az egekbe szökni, az az elsődleges és legfontosabb paraméter, ami ezt befolyásolja.
2014. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!