Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van egy olyan problémám...

Deyndriababa19 kérdése:

Nekem van egy olyan problémám h, az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepitve (kod 28)?

Figyelt kérdés

PCI\VEN_8086&DEV_1E31&SUBSYS_201F1043&REV_04 PCI\VEN_8086&DEV_1E31&SUBSYS_201F1043 PCI\VEN_8086&DEV_1E31&CC_0C0330 PCI\VEN_8086&DEV_1E31&CC_0C03

és az illesztő program ismeretlen ez egy Asus x502c tipusu notebook a játékokat akármiet rátelepitem a gépre futatáskor ezt irja ki Gyártó : ismeretlen hiába próbáltam rendszer gazdaként inditani semmihaszna, és szerintem ez az oka h nem akarja elinditani a játékokat de a progrmoknál ugyan ez van és azoknál inditja hiába azt irja ki h ismeretlen gyártó. Amit a neten néztem videót az sem segitett semmit. Ezért titeket szeretnélek megkérdezni h milehet a baj vele?



#KOD28;ismeretleneszköz;ismeretlengyártó
2014. febr. 2. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Telepíts egy olyan windowst amibe bele vannak integrálva a driverek! Automatikusan felismeri a hardvert és a hozzávaló drivert telepíti!A másik lehetőség az , hogy felrakod az IObit Driver Boostert és az megkeresi a neten a drivereket, rajta keresztül le is lehet tölteni ,telepíteni! Viszont ha a progik nem indulnak akkor marad az első lehetőség!
2014. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!