Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kaspersky vírusirtónak van...

A Kaspersky vírusirtónak van ingyenes verziója?

Figyelt kérdés
Ha van, szerintetek melyik a megbízhatóbb az Avast! vagy a Kaspersky?( Ingyenes verziójuk)

2014. febr. 2. 13:22
 1/5 levis56 ***** válasza:
Nincs csak próbaverzió ami 30 napos,de torrentről ingyenes.
2014. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. ha neked is van nem tudnál küldeni egy linket, ahonnan letudom szedni? Nem azért mert lusta vagyok megkeresni, csak nehogy valami más vírusos torrentet szedjek le helyette.

Köszönöm előre is

2014. febr. 2. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

A Kaspersky minden szempontból veri az Avastot.


Az előttem hozzászólóhoz csak annyit, hogy biztonsági szoftvert torrentről beszerezni olyan, mintha az autód fékjét a szomszéd hatéves kisfiával szereltetnéd meg.


A Kaspersky Antivirus 1 évre 4900 forint. Az kb. havi 400 forint. Akinek erre nincs pénze, az ne internetezzen.

2014. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3!

csak csatlakozni tudok a véleményedhez!

..ha ezt az összeget is sajnálja valaki, használjon ingyenes alkalmazást (pl. AVAST), de semmi képen egy tört, illegális verziót amivel gondok lehetnek már a telepítés után is. (kiderül, hogy suttyomban hátsóajtót nyit a "kínai, szervere fele" aminek nem sok köze van az eredeti, orosz szerverhez! (és, ha nincs egy jól beállított minőségi Tűzfal, ...akármi is történhet.

2014. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 es torrentröl se ingyenes csak 30 napig ami füzetés az az és kész ! Én megvettem 12 ezerért internet securyti kaspersky mégse mentem tönkre.
2014. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!