Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom letörölni a Java-t!...

Geri2000 kérdése:

Nem tudom letörölni a Java-t! Mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Egy minecraft nevű játékhoz kell a java, és a vezérlőpultban van vagy 5 java, de eggyik sem az ami kell a minecraft-hoz. És nem tudom letölteni a javat ami kell mert nem lehet míg le nem törlöm a régi java-kat. DE nem engedi letörölni a java-t akár a vezérlőpultban, akár a mappájában és semmijen program eltávolító sem segít. Mit tegyek?

2014. febr. 2. 13:22
 1/6 levis56 ***** válasza:
Telepítsd a Revo Uninstallert,majd töröld azzal,ha valamiért nem engedi akkor használd a Revo menüben az erőszakos törlést.
2014. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Javat nemis lehet letörölni énis próbáltam deazegy alap dolog
2014. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Én meg úgy jártam hogy valamelyik progit akartam telepíteni és csak úgy lehetett,hogy előtte a javát lekellett töltenem,friss op rendszer telepítése után még nem találkoztam a program fájlok között java mappával vagy fájlal.
2014. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Csökkentett módban, vagy a Ccleaner menűjéből, jobb egérgomb, eltávolítás. Ha így sem megy, akkor Startmenű, keresés, regedit. Ez a Registry,itt Software. De vigyázz, mibe törölsz bele.
2014. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Futtasd le a vírusirtódat. Valamilyen JS-be ágyazott trójai lapul a gépeden.
2014. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
levis56 köszi a te segítségeddel letudtam törölni az öt java-ból nyégyet
2014. febr. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!