Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtualbox használat?

Virtualbox használat?

Figyelt kérdés
Egy videoban láttam hogy azon keresztűl lehet telepíteni egy másik op.rendszert és ha jól halottam be tudod álítani mit hogy használjon fel a Virtualbox(memória,stb.).De az eredeti op.megmarad nem??? 32 bites vagy 64bites op. kell hogy működjön???Köszönöm a vá laszt elemőre is!!!
2014. febr. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

VirtualBox arra szolgál, hogy egy (vagy éppen több) számítógépet virtualizáljon. Ekkor az "eredeti" (amire telepítetted a VirtualBoxot) operációs rendszer (amelyet Host-nak szoktak nevezni) természetesen megmarad (a virtuális gépeket guest-nek, azaz vendégnek nevezik). Mind 32, mind 64 bites Windowsra elérhető a VirtualBox, illetve ezeket telepítheted is Guest-ként (ahhoz azonban, hogy 32 bites Windowson 64 bites Guest-et virtualizálj, megfelelő processzor is kell).

Azt mindenképp vedd figyelembe, hogy egy virtuális gép teljesítménye elmarad a Host rendszerétől (bár megfelelő processzor mellett egyre kisebb a különbség), 3D támogatás is korlátozott.

2014. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti op. rendszer érintetlen marad. Ez csak egy virtualizált környezetet hoz létre a különböző op. rendszereknek. 32 bitest telepíts a vboxba, mert ha jól tudom, 64 bitest nem tudja kezelni (bár már rég használtam). És így van. Te állítod be a virtuális lemez nagyságát és a memóriát is.
2014. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom! Részletes magyarázat.

http://www.youtube.com/watch?v=FlraE_SXOVc

2014. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak aztán az egér integrációnál majd vigyázz, mert meg tud viccelni rendesen :D
2014. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!Na majd kipróbálom!
2014. febr. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!