Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi, mobilos videó, feljavítása?

Paracletos kérdése:

Régi, mobilos videó, feljavítása?

Figyelt kérdés
Tiszteletem, régi , kis felbontású, ám de nagyon fontos, mobillal készített kis videóimat szeretném, a lehetőségekhez mérten, feljavítani. Tudom, hogy csodát nem érdemes várni, de nagyon fontos lenne némi javulás.. Lehet rosszul gondolom de én azt tenném, hogy videószerkesztőben picit nagyobb felbontást adnék neki, és rátennék egy élesség effektet, bár ez lehet, hogy hülyeség. help.

2014. febr. 4. 16:55
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
Sajnos esélytelen. Ami nincs rajt a képen (videón) azt egyetlen program sem tudja pótolni, ilyen egyelőre csak a filmekben van. A képminőségen (élesség - vagy inkább kontraszt, fényerő, szín) valamelyest lehet javítani a jobb videószerkesztő programokkal, de a hiányzó pixeleket nem pótolja - ma még - semmi. A kis felbontás miatt legfeljebb kis képméretben lehet "élvezhető" minőségben megnézni.
2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!