Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan aki ért a...

Van itt olyan aki ért a Backtrack5 r3 progihoz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:01
1 2
 1/18 uno20001 ***** válasza:
100%
Az egy operációs rendszer...
2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ige, sikerül is telepítenem miután létrehoztam egy virtuális gépet. csak az a gond hogy nem tudom telepíteni a laptopon a wifi network drivereket
2014. febr. 4. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

virtuális gépen nem fog menni, mert ott a windows korlátaiba ütközik.

ez egy önálló OS amit a rendesen telepítesz, vagy live CD -ről futtatsz.

2014. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azaz, cd-ről futtatom és működik is szuperül, csak akadályba ütköztem. A Wifimet akarom feltörni, de az interface ablakban nem jelenik meg semmi. Pedig sikeresen telepítettem a wlan, és network drivereket )a laptophoz valót)
2014. febr. 4. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha live módban futtatod, szinte kizártnak tartom, hogy a hálókártyádat nem ismerte fel magától, vagyis tök fölösleges volt telepíteni.


Ez az egyik, a másik pedig, hogy nem úgy megy a dolog, hogy hopp nyomsz 2 gombot és kész.

Az aircrack nem rossz cucc, de tisztában kell lenni legalább a wifis hálózat alapjaival, hogy bármit is tudj vele kezdeni.

2014. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A normál windows-on telepített a wifi kártya driverét. Ezután a vmware playerben kiválasztod a removable devices-> innen az usb devices és a hálókártyát. A kártyát megkapja a backtrack. Innen már tiszta sor:

Terminál:

airmon-ng start wlan0

airodump-ng

....

aircrack-ng

2014. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget. Ha jól értem akkor a laptop belső wifi vevőjével nem fog működni a dolog, csak ha beszerzek egy usb-s wifi stick-et. (ezt már máshol is írták fórumban)
2014. febr. 5. 11:29
 8/18 A kérdező kommentje:
Sikerült szereznem usb wifi adaptert, de sajnos nem látja a vm player a removable devices-nél :( Mitől lehet ez?
2014. febr. 5. 15:11
 9/18 anonim ***** válasza:
nem atheros chipsetes..
2014. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

de atheros chipset. most már sikerült csatlakozni az usb adapterhez, de sajnos a BT5 nem listázza ki, hanem ezt irja:

ifconfig > eth0 és lo. A wlan0-t nem listázza ki

2014. febr. 5. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!