Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem a vateran egy uj...

Lacii38 kérdése:

Vettem a vateran egy uj laptopot amin win 8 cal hirdettek de kiderult nem volt aktivalva. Mit tudok csinalni es nem kelett volna mondani hogy nincs aktuvalva?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt soha Nem fogom meg érteni hogy minek kell eredeti szoftver?!?! Miben különbözik a sima/ letöltött től..? Inkább meg veszed Windows 8 szoftvert 40.000-70.000 Ft ért?
2014. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Windows loader-rel aktiváld

https://www.youtube.com/watch?v=_ygffHa-Ni0

(Orosz a videó, de csak csináld, amit ő csinál)

itt megmutatja és letöltési linket is ad.

2014. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

találtam magyar nyelvűt, bár win7-re, de ugyanazt kell csinálni

https://www.youtube.com/watch?v=GtRmzpVP_1A

az első videó leírásában lévő linkről töltsd le a szoftvert.

2014. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek: még sose töltöttél le olyat a gépedre, ami annyira trágya volt, hogy tönkrevágta a géped, mi? :) Jól jártál, de vannak nagyon tré verziók.

Plusz előfordult, hogy a gépem kiírta, hogy a Windows-om kalauz, és jelentést küldött a Microsoft-nak. Mondom király...

Nem tudom, tényleg küldött-e, de szvsz az illegális verzióknak sok buktatója van.

Én most laptopot cseréltem, direkt windows-osra, hogy ne kelljen külön venni, és szakadjon vége a sok szenvedésnek, amit a kalózverziók okoztak :)

2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kalauz? bsszus, ezt hogy írhattam le? :D Bocs, kalóz, természetesen.
2014. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

@"kalauz"

Poénnak is elment volna, én azt hittem, szándékos. Egyébként a két szó eredete azonos, de ennek talán nem itt a helye...

2014. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kijavítottam magam. Miről beszélünk? :)
2014. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
külön kiemelik ha eredeti. általában nincs aktiválva. neked van igazad, így nem lehetne eladni. ez a vatera. sokak örülnek viszont ennek. emiatt nincs okod panaszkodni. kivéve ha drága volt.
2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!