Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 2013-as stratégiai játék...

Peterr80 kérdése:

Van 2013-as stratégiai játék ami hasonlít az Aoe III. ra? A lézeres varázsolós játékok nem érdekelnek.

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 20:41
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Age of Empires II HD, ha már 2013 -at írunk. ;)
2014. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Age of 2 HD-ben ? :) Na ennek utána nézek :)
2014. febr. 5. 20:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy mondat amit kiragadtam a játék tesztből. " meglehetőssen instabil " És ez nekem nem HD. Szinte nem változott semmi. Azért köszi, de ez biztos nem az amit keresek.
2014. febr. 5. 21:00
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

A grafikát nem is turbózták fel, a HD inkább azt jelenti hogy a ma népszerű felbontásokat támogatja. Illetve kompatibilissé tették az újabb Windows -okra.

Egyébként azóta már megjelent hozzá vagy 4-5 patch, szóval nem hiszem hogy még mindig instabil lenne. Egy próbát szerintem megér. Nekem is volt már olyan, hogy tesztelők lehúzták, és nekem mégis kedvenceim között volt. Ez pont olyan relatív, mint egy filmkritika.

2014. febr. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!