Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell kiírni egy olyan...

Hogyan kell kiírni egy olyan játékot flashelt Xbox360-ra, ahol a letöltött fájlok a Data0000 - Data0034?

Figyelt kérdés
Néztem videókat róla, de ők egy .dvd ls egy .iso fájlt kaptak, nekem meg sose az jön le. Nagyon nem értek a témához, szóval ha nagyon nagy baromságot írtam, nézzétek el nekem.

2014. febr. 5. 21:39
 1/2 Tengor ***** válasza:
Elnézzük, nem tudhattad: a játékfejlesztőknek sem adják ingyen a párizsit, nekik is kell fizetni a benzinkutakon. Menj be a boltba és vásárold meg a játékot! Számtalan előnye mellett az írással sem kell bajlódnod.
2014. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

"Vedd meg a játékokat ha ennyi eszed van!

Nakam boxra 197 játékom van és egyet sem vettem.Számold ki mennyi lett volna??Hoppá!!"

Erre én mondjuk nem lennék büszke. Anyukádék azok lennének, ha tudnánk, hogy a szemük fénye ennyit összelopott?

2014. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!