Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a seedelés...

Miért nem megy a seedelés torrenten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utorrent programmal akad problémám, jó ideje játssza azt, hogy letöltés rendben megtörténik, utána nem seedel, hiába marad bent. De egyáltalán. Egyszer régen, kaptam rá egy amatőr választ ("biztos lassú a neted, másnak gyorsabb, ő seedel helyetted"), de jelenleg 100 megás netnél is ezt játssza.

Beállításoknál mindenhol engedélyezve van, elvileg menne a feltöltés, gyakorlatban nem.

Mi nem stimmel?



2014. febr. 6. 14:22
 1/6 Tengor ***** válasza:
Igény van rá?
2014. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lenne, és minden letöltött fájlnál ezt csinálja, mindegy, hogy zene/film/egyéb, tehát nem egyszeri jelenség.

Letöltéssel nincs probléma.

2014. febr. 6. 14:26
 3/6 anonim válasza:

milyen verziót használsz?

utorrent 3. verzióval nekem is többször előfordult.

2014. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja az utorrent minden megengedett verziója. Ráadásul egy ideje az is kiírja, hogy nincs nyitott port. Már vagy 1 éve nem merek letölteni, mert kirúgnak az Oldalról. Mindent elolvastam a témában, mindent kipróbáltam, de semmi. Már arra gondolok, hogy az operációs rendszer ( az enyém még XP) valamelyik frissítése védi a gépet a nyitott portoktól. Más tippem már nincs.
2014. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.3.2-es verziót használok, nálam azt jelzi minden teszt a progin belül, hogy okés, portok nyitva, passzív sem vagyok, a zöld pipa is megvan, hogy rendben van a hálózatom... tanácstalan vagyok. :(
2014. febr. 7. 19:37
 6/6 anonim válasza:
Deluge a megoldas!Azt a szart meg felejtsd el!
2015. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!