Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ó nagy Linux istenség! Miért...

Ó nagy Linux istenség! Miért nem működik a Desktop?

Figyelt kérdés
Frissen installáltam Linux Mint-et, és minden kafa, csak a Desktop nem működik semmilyen tekintetben. Hogyan lehetne valahogyan újraindítani? A gép újraindítása nem segít. Nincs háttérkép, nem lehet rá ikonokat rakni, nem reagál a desktop jobb klikkre, stb.

2014. febr. 6. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
..de mégis a Windows 7-et ajánlanám....xD
2014. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Tom Benko ***** válasza:
Milyen WM fut? Az xfce alap kezelője az xfwm. Terminált nyiss, és ott írd be, hogy ps aux | grep xfwm. Ha van találat, akkor más a gond. Ha nincs, indítsd el.
2014. febr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tom Benko ***** válasza:
60%
@11: Én nem.
2014. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy XFCE-s disztrót, az majd menni fog.

A Mintnek is van XFCE-s változata , ha jól tudom, és ha nem vagy teljesen kezdő, merem ajánlani a Manjarot.

2014. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne bohóckodj linuxal, hacsak nem valami speciális feladatra, vagy csak netezésre használod. Bár ez csak saját vélemény nálam egyik linux se jött be, többet foglalkoztam vele mint amennyit használtam, sajna ilyen ratyi oprendszerre én magam nem tartok igényt. Jön az egyik baj, kigúglizum, remek működik, jön a másik, elkezdem gúlizni, majd kifolyik a szemem a sok olvasástól, de megtaláltam a megoldást, megoldottam. Jött a következő, vele együtt a jól megszokott windows felrakása azóta használom a gépet, nem buherálom. Linuxot a számítógépb*ziknak, akik még életükben mégcsak p*nát sem láttak, azoknak javaslom, ők ráérnek ilyennel foglalkozni, én átlagember nem.
2014. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A windows-al is ugyanannyi probléma van. A Linux alatt legalább van egy elég nagy alap programcsomag, ami nem változik és mindig ugyanúgy működik.
2014. febr. 15. 19:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Hm vitassuk majd meg ezt a hozzászólást később.
2014. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hmm
2014. febr. 22. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!