Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami könnyen kezelhető...

Van valami könnyen kezelhető photoshop program?

Figyelt kérdés

Fogadtam barátnőmmel.


Ő mutatott magáról egy bikinis képet, és ha megtudom szerkeszteni úgy, hogy a bikini ne legyen rajta, mégis legyen a helyén "valami", magyarul meztelen legyen a képen, akkor "ajándékot" kapok tőle cserébe.

Erre kéne egy könynen kezelhető photoshoppos program.

De egy magyar tutoriál videót is elfogadok, ami megtanít a photoshopra. A lényeg hogy segítsetek pls.


Köszönöm előre is :)


2014. febr. 7. 13:25
 1/7 Tengor ***** válasza:

A Photoshop maga egy program. "Van valami könnyen kezelhető Trabant autó?" Ugye milyen "furán" hangzik?

Neked képszerkesztő programra lesz szükséged. Javaslom, hogy próbáld ki az ingyenes, de nagy tudású Gimpet!

2014. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
A PS is egy egyszerű (vagy legalábbis nagyon logikus) program. Nézz pár tutorialt és menni fog. Nemek összesen 7-8 óra tapasztalatom van de egy ilyen mellcserébe simán belevágnék :) max sokáig tart.
2014. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

Igazad van, de a Gimp semmivel sem kevésbé logikus és kényelmes, továbbá ingyenes és jogtiszta. Alapszinten tökéletesen fölösleges PS-be invesztálni.


Kérdező!

Amit akarsz, végülis nem bonyolult feladat, de a szép eredményhez nem árt, ha van némi gyakorlatod a képszerkesztésben. Magyarán a te igényességeden múlik a dolog, kellő tudású képszerkesztőkben nincs hiány -- az ingyenesek legjobbika a Gimp.


Tutoriálok ebben a témában inkább Photoshopra vannak, de gyakorlatilag ugyanúgy megy a többi képszerkesztőkben is:

[link]

Mivel itt a Gyakorin is többször előjött a kérdés, megtoldom a guglizást a saját nevemmel, akkor erre kanyarodik a keresés:

[link]

2014. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már gyakorolgatok, és felfedeztem hogy rosszabb minőségű képpel kell kezdeni, és haladni előre, így egyre jobban sikerül a dolog. Habár a bimbókkal gondba vagyok :D
2014. febr. 9. 22:27
 5/7 tabaki ***** válasza:
Ööö... Nem egészen értem, de biztosan igazad van... Illetlenség a kérés, de nem tudnád bemutatni, amit csinálsz? Nem kéne, hogy felismerhető legyen, mondjuk kitakarnád a fejét, de érdekelne, mire jutsz, meg hátha volna tippem. Ha nem, nem.
2014. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

privátba küldök képeket a folyamatról. :)

De ha gondolod le is videózhatom és feltöltöm, ahonnan letöltheted :)

2014. febr. 10. 16:21
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából utána néztem egy kicsit, és a GIMP-ben gyakorolgattam, majd találtam ezeket:


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=P4Tu_871cB4

2014. febr. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!