Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a Windows Media...

Miért fagy le a Windows Media Center (win7) mindig amikor el akarok indítani egy videót?

Figyelt kérdés

Már próbáltam rendszergazdaként is futtatni (pedig ez saját fejlesztésű, alap program volt, de azért megpróbáltam), meg rámentem a probléma megoldása interneten (vagy mi), meg próbáltam már mindent, de mindig lefagy.


Létezik azért, mert nincs valami erős gépem (P4 1.6 Ghz, 512 Mb ram, nvidia 7600 gs), vagy másnak sem akar jó lenni?

Driverek vannak fent, és ha könyvtárból indítom el akkor lejátszik mindent.


2009. dec. 7. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézus fasza...

Gondolom win7 ultimate van fent

Barátom előbb nézegesd a rendszerkövetelményeket és utána kérdezz...:) 1gb ram a legalja.. És az is csak is HOME-nak..

Ultimate-hez kicsit jobb gép kell mert ugye Windows aero stb...

Media center meg kicsit grafika zabáló progi ... szal maradj sztem win xp-nél:)

2009. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a gépigény miatt van baj.

Meg gyorsabb a 7, mint az xp, és a media center is gyors, csak akkor szokott lefagyni, amikor elindítanám a filmet.


Meg ha a gépigény miatt lenne, akkor így lépne ki?

[link]

2009. dec. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!