Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik egyetlen...

Miért nem működik egyetlen játék sem rendesen a gépemen?

Figyelt kérdés
Pl.:NFSMW 2005-ben a menüben pl ráviszem a controls-ra és magátol a játék lefele görgeti a listát, így nem tudom beállítani a billentyűket, de ez csak a menüben van, az autó tud menni, tehát biztos, hogy nincs beragadva gomb.....Aztán GTAVC-ben meg magától pörög felülnézetben az emberem. Ez mitől lehet??????(Már 10-szer újraraktam a játékokat...) Már csak egy játékom működik úgy ahogy..., remélem az nem romlik majd el...:((( PLEASE HELP ME!!!
2014. febr. 7. 20:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pár hete még működtek, de telepítésük után idővel elromlottak sorba :'(
2014. febr. 7. 20:37
 2/11 Tengor ***** válasza:
Játékvezérlő van a gépre kötve?
2014. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
néha van, igen! de ennek mi köze van ehhez_?
2014. febr. 14. 20:57
 4/11 Tengor ***** válasza:
Nem lehet rosszul kalibrálva? Akkor is csinálja, ha nincs bedugva a játékvezérlő?
2014. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De egyszer próbáltam próbáltam magamnak bekalibrálni, mert nem működött egy játéknál...És akkor nem is lett jobb.(de pár játéknál működik...).valószínű ez lesz a gond. Hogy tudnám ezt megoldani??
2014. febr. 17. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:
amugy ez a játékvezérlő a tabletem. :D Google playen van ilyen alkalmazás, amivel a tabletemet egy igazi vezérlővé alakíthatom...:D
2014. febr. 17. 19:45
 7/11 Tengor ***** válasza:
Lehet, hogy hibás a driver win oldali drivere és amikor nem érzékel kapcsolatot, akkor false infókat küld. Szedd le teljesen, távolítsd el a drivert, amit fel kellett tenni és úgy próbáld meg a játékot!
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tuti hogy rosszul van kalibrálva...De ha eltávolítom a drivert , aztán újrarakom, akkor jól lesz kalibrálva, vagy a rossz kalibrálás marad meg?
2014. febr. 22. 12:19
 9/11 Tengor ***** válasza:
Kalibráld be rendesen!
2014. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogyan kell HELYESEN bekalibrálni?
2014. febr. 24. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!