Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Battlefield...

Miért nem indul a Battlefield 4 a dedikált videókártyával?

Figyelt kérdés

Csak az integrálttal tudom futtatni ami egy intel graphics 4000 viszont kevés az fps azaz nem megy simán a játék, 10-15 fps körül lehet... viszont ha a videókártyánál áttállítom hogy a dedikálttal indítsa akkor ahogy megnyitom a játékot egyből kiírja hogy a program működése leállt és annyi... mi lehet a probléma? A gép 100% hogy elbírja, youtubes videókat láttam róla hogy simán fut ilyen gépen.

i7-3612QM

Geforce 730m

8GB Ram



2014. febr. 7. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

először is :D

másodszor :D

harmadszor kész vagyok

a lényeg az mind2 gpu gyenge ne is várj többet

2014. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gép biztos hogy elbírja, mint mondtam az integrált grafikussal 10-15FPS megvan csak nem éppen játszható az úgy... a dedikált bőven erősebb csak azzal valamiért nem engedi megnyitni, erre szeretnék választ kapni nem arra hogy milyen a gépem :D
2014. febr. 7. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd a legfrissebb drivert a dedikált kártyához. HD4000 pedig erre elég.
2014. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem elég.. az a gond :/ FULLHD kijelzőm van, maximum felbontáson próbáltam az igaz, most levettem csak sima HD felbontásra (720p) így olyan 25-30FPSem lehet, most nem akadozik viszont mégis jobb lenne ha a dedikált kártyával futna és kicsit jobb beállításokkal játszhatnám :) Valami tipp? legfrissebb driver van telepítve
2014. febr. 7. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

A BIOS-ban tiltsd le az Intelt, akkor a gép kénytelen lesz a másikat használni.

Amúgy miből gondolod, hogy most az Intelt használja és nem a dedikáltat?

G.

2014. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert a videókártyához telepített programnál meglehet nézni hogy jelenleg mit futtat, és be lehet állítani hogy integrálttal vagy dedikált kártyával futtasson egy bizonyos programot, ez integrálton van mivel ha dedikáltra állítom akkor indításnál egyből hibát ír ki és ezt nem tudom javítani, FULLHD ba low beállításokkal megy az integrálton is elég jól viszont ha már itt a jobb grafikus akkor nemártana kihasználni... valami patch vagy valami nem kell hozzá?
2014. febr. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!