Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be a hangot...

Hogyan állítsam be a hangot windows 7-en?

Figyelt kérdés

Feltelepítették a rendszert, és már alapból volt a telepítő cd-n egy hang driver. A hang jól működött, viszont a fülhallgatóban visszhangzott és alig hallott.


A fülhallgatónak semmi baja, a csatlakozójának, vezetéknek sem.


Erre telepítettem rá az alaplapom telepítő cd-jéről a hangkártya driver-t: Realtek HD audió.


És annyira összekevertem a basszust, vokált, stb... hogy youtube-on alig hallatszik a töményebb zene (hardstyle, black-death metal). Viszont ha nem interneten hallgatom, hanem gépen, akkor meg normális hangja van.


Ha diszkót hallgatok, vagy Rock-ot akkor ugyanaz a beállítás van, és a rock-nál ráadja a basszust. Pedig mindkét műfajnál ugyanúgy, tisztán kellene kiadnia a hangot, basszusok, visszhangok nélkül. Mindez a fülhallgatóban van csak.


https://www.youtube.com/watch?v=hDDz5YMsb0E&feature=youtu.be



2014. febr. 7. 23:18
 1/1 A kérdező kommentje:

Letöröltem a Realtek HD audió driver-t. Gépet újraindítottam, és megint feltelepített egy ehhez hasonló nevűt magától.


A youtube-on fülhallgatóban most is serceg a hang, vagy nincs, de a gépen hallgatott zenék jól hallhatóak fülhallgatóban.


Köszönöm a sürgős segítséget!

2014. febr. 8. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!