Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IMAP fiókban újra generálódik...

IMAP fiókban újra generálódik a nem használt Drafts, Sent, Spam és Trash könyvtár! Miért?

Figyelt kérdés

Rendszergazik segítsetek!

Levelező programom a Thunderbird! W7-n és Linuxon is ezt és ugyanúgy használom. Két IMAP-os fiókom van. Mindkettőt úgy állítottam be, hogy minden küldött dolog a saját gépemen tárolódjanak, a bejött leveleket meg áthúzom a gépemre.

Évek óta így használom, azonban néhány napja a T-home-os fiókom autómatikusan generálja a Drafts, Sent, Spam és Trash könyvtárakat. Ha törlöm őket, bármelyik Thunderbird újraindításakor "valaki" újra generálja ezeket. Egyetlen levelező műveletnél sem kerül beléjük semmi, csak ha én dobok bele valamit!

Azidő környékén talán Thunderbird frissülés is lehetett.

Mi a túró generálja újból ezeket a hülye könyvtárakat?! Hilfe plíz!



2014. febr. 8. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Néhány napja volt Thunderbird frissités. De nekem Gmail-es postafiókok vannak benne, azokat a webesen kell beállítani IMAP-ra.
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!