Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki ért itt ehhez?

Ki ért itt ehhez?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérni,hogy aki tud régi fekete-fehér képből színeset "varázsolni" az írjon privátba! Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm. UI.:A képeket privátba csatolom.
2014. febr. 8. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez nem olyan egyszerű mint színesből fekete fehéret csinálni, nyilván senki nem tudja már mi milyen színű volt a képen eredetileg
2014. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megoldható profi Photoshop, esetleg GIMP alkalmazás-ismerettel, tudással (...sok munkával! "átfesteni"), de sosem lesz természetesen olyan, mint az eredetileg színesben rögzített felvétel!
2014. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyenbe szeretném: [link]


Ezt: [link] És ezt a képet: [link] Az első linken található kép színezettsége szerintem hiteles,úgyhogy az alapján ellehetne készíteni. Amúgy értesz hozzá?

2014. febr. 8. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az első linken található kép színezettsége szerintem hiteles", igen, mert az eredetileg is színes rögzítésű felvétel volt, és nem utólag "átfestett"!

Na már most, a linkeken található, f.f. képeket "színesre varázsolni" nem kis teljesítmény és munkaidő!

Tehát ezt ingyen senkitől sem várhatod el.

Próbálkozz, valamelyik magán, digi.fotó stúdióban, ott rögzített rezsiórabért alkalmazva..., a lehető leg-profibb eredményű "színes-képpé" varázsolják neked.

2014. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudtam. Köszönöm szépen a válaszod. Remélem találok valami ilyenre szakosodott helyet.
2014. febr. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!