Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan nehéz kilőni a...

Bálint117 kérdése:

Miért olyan nehéz kilőni a WOT-ban a páncélvadászokat, ha azt írjak, hogy alapvetően gyenge a páncélzata?

Figyelt kérdés

Churchill VII-esem van TIER 6, 75 mm ágyúval + felszerelések és mégis a szembe fordult páncélvadászt akár 5 TALÁLATBÓL sem csökken az életereje, ellentétben velem, 2-3 gyors találat és kampec.

Aki segít, előre is nagyon köszönöm!!! :)



2014. febr. 8. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szemből nehéz csak. Ott erős a páncélzatuk. Csak ott...
2014. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
éRTEM! De néha nehéz máshová jutni, ha pont rád ről viszonylag messzibről... akkor hogy elentenni olyankor? Van valakinek még vmi ötlete :)
2014. febr. 8. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha becélzol egy járművet, a 'T' megnyomásával tüzérségi támogatást kérhetsz, feltéve, ha van veletek arty.

A könnyű- és közepes páncélosok feladata, hogy sebességüket kihasználva, az ellenség oldalába, hátába kerüljenek, onnan pusztítva azt, míg a szemből támadó nehéz-harckocsik lekötik a TD-k, artyk figyelmét.

Ha látod ,hogy pont rád céloz, keress fedezéket. Várj türelemmel, míg más célpontot keres.

Ehhez persze az sem árt, ha meg van a minimális együttműködés a csapatban.


Nézz videókat a YT-n! Sokat lehet tanulni belőlük. Vannak kifejezetten oktató videók is.

2014. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

értettem!

köszönöm szépen. Igyekszem így tenni, ahogy montad!

2014. febr. 9. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
a gyenge pontokra célozz ha nem tudod hol vannak akkor tegyél fel modot, de nem minden páncélvadásznak van gyenge páncélja és nem árt néha gooldal lőni ha már más lehetőség nincsen
2014. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=W5sDL8bu7f0

http://www.youtube.com/watch?v=2oA4H7oaKkg


elég kezdőnek tűnsz, ezért ajánlanám ezt a két videót, kezdőknek nagyon hasznos :)


egyébként nem tudom hol olvastad, de magasabb szinten a legtöbb TD-nek jó az elülső páncélja

2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nagyon rendes vagy! Meg fogom nézni a videókat. Én vmi magyar WOT portálon olvastam, hogy gyenge a páncéljük, de már nemtudom a címét... :)

2014. febr. 10. 08:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan páncélvadászok amiknek mindenhol elég vastag páncéljuk van. Példa rá a brit AT vonal az AT-2-től a Tortoise-ig bezárólag. Ezek mindenhol jól védettek főleg kis szinten az AT-2-est nehéz sebezni még oldalról is. A gyenge pontoktól eltekintve ezeket szinte tényleg csak arany lőszerrel vagy oldalról meg hátulról lehet sebezni. A francia td-k a 8-as szintű AMX AC 48-tól kezdenek jók lenni szemből. A megfelelő vastagság mellett döntöttségük is nagyon jó ezért nem könnyű elölről átlőni őket. Oldalról viszont nem nehéz sebezni őket. Az amcsi td-k is jók főleg a 9-es T95. Az brutális jószág szinte alig van gyenge pontja. Még hátulról meg oldalról is sokat tud pattintani még a legerősebb lövegű gépek lövedékeit is. Szóval sok gép páncélvédelme 0, de valamelyiké meg 10-ből 15-ös.
2014. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem! Hát mostmár tényleg azon gondolkodom, hogy a nehéz tankok hátrányba vannak, tehát lehethogy idejelenne páncélvadászt fejlezgetni... Ugye? Nem látom akkor a nehéz tanknak ez előnyét, ha vastag páncélját a páncélvadászok úgyis átlövik, és rádásul nincs is annyira erős ütegjük, mint azonos kategóriában a páncélvadászoknak...
2014. febr. 11. 09:25
 10/12 Phoney ***** válasza:
Próbáld csak ki őket, majd rájössz idővel, hogy forgó lövegtorony nélkül max. hülyék ellen fenékig tejfel a játék. Egyébként nem egy olyan TD ág is van, aminek kb. semmi esélye, ha szemtől szembe kerül egy nehéztankkal (sőt, akár egyes közepes tankokkal.) Most arról nem beszélve, hogy a legtöbbnek vége van, ha egyedül meglepi egy-egy fürgébb tank... és attól, hogy Te nem tudod, hova kell lőni rajtuk, az ellenség még fogja tudni, aztán nem érted majd, hová lett a HP-d.
2014. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!