Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta San Andreas-hoz, hogy...

HabverőMakverő kérdése:

Gta San Andreas-hoz, hogy Multipalyerel tudjak játszani, hanyas patch kell?

Figyelt kérdés
konkretizálva pl a flygaming szerveren hanyas patch kell a gta san andreas-nak? vagy nem kell patchelni csak leszedem a samp-ot?

2014. febr. 10. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Multizáshoz inkább a Multi Theft Auto-t ajánlom. Nekem 1.35-ös verzió van.
2014. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg nem a Multi Theft Auto-t ajánlom, mert az nem jó, hanem SAMP ( GTA San andreas Multiplayer), de mivel manapság mindenki 0.3z-vel játszik és azt lehet letölteni, ezért ha szeretnél a szerverünkön játszani, ami 0.3x-es, akkor szólj, és adok linket, ahol még le lehet tölteni a régebbi, azaz a 0.3x-es verziót!
2014. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk MTA-val többen játszanak, de nekem soha sem jött be úgy igazán a Multi Theft Auto... Ha olyan szerverre szeretnél menni, ahol nincsenek vagy 200-an, akkor válaszd a SAMP See RPG-t vagy az én szerveremet :)
2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!