Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek HD Audio manager-ben...

Realtek HD Audio manager-ben hogyan lehet be állítani azt hogy egyszerre kapjon jelent a hátsó és első panel is?

Figyelt kérdés
Operációs rendszer win 7 és eddig ha az alapértelmezett a hátsó panel akkor az kap jelet de a front panel nem de ha azt választom alapértelmezettnek akkor az kap jelet,de a hátsó nem, tudom be lehet állítani úgy hogy mindkettő kapjon egyszerre jelet mert már egyszer sikerült nekem pár éve de sajnos már nem emlékszem rá hogy kell.

2014. febr. 10. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Eszköz speciális beállításai/

A hátsó kimeneti eszköz némítása, ha az előlapi fejhallgató-csatlaakozóhoz eszközt csatlakoztatnak.

Vedd ki a jelölést.

2014. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapban az volt kijelölve én át állítottam mikor észre vettem hogy nem megy egyszerre a kettő, ki választottam a másikat és úgysem lett jó.... ahogy te is írtad most vissza raktam az első megoldásra és megy jól.....fura ez a program, de köszönöm a válaszod.
2014. febr. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!