Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töltsek le játékokat?

Majmóca0817 kérdése:

Hogyan töltsek le játékokat?

Figyelt kérdés

Valaki megtudná mondani nekem , hogy honnan vagy melyik weblapról lehet letölteni INGYENESEN játékokat? O.o

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2014. febr. 10. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Legálisan sehonnan.
2014. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm azért sajnálom , hogy nincs sehol :(
2014. febr. 10. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

A Steam-nek és az Originnek is van remek ingyenes kínálata, nézz körül ott!

G.

2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
( Én nem szoktam letölteni ) de a Pirateclub oldalon rengeteg játék,film stb van.
2014. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi G.!

És neked is 3.válaszoló!

2014. febr. 11. 19:50
 6/8 Andris9900 válasza:
80%

Először le kell töltened az uTorrent nevű programot. Csak írd be a Google-ba hogy uTorrent download keress egy szimpatikusat és töltsd le. Telepíteni meg biztos menni fog ha nem megy írj! Sajnos linket nem tudok küldeni, mert a Gyakorikérdések nem engedi. A következő lépés: Torrentz eu Beírsz egy játéknevet arra kattintasz rá amelyiket legtöbben feltöltik feltéve ha az az a játék áll legfelül amit leakarsz tölteni, rákattintasz és azon belül nézd meg az oldalakat. A seed-et kell nézni hogy melyiken van a legtöbb, így gyorsabban letudod tölteni. Youtube-on nézzél videókat hogy mit hogyan kell feltelepíteni, átmásolni, netán a letöltésben is. De ajánlom a magyar oldalakat is. Az Ncore-ra nagyon nehéz bejutni, de ha van egy jó arc haverod aki ad egy meghívót, regisztrálhatsz. Nem csak Ncore van, vannak még más ilyen oldalak is. Felsorolok párat: Ztracker, BeLoad, Diablo, Deathlord, MicroBit, Bithumen, 1st, Bithorlo, Xider

Ezeket most néztem meg viszont úgy soroltam fel, hogy az Ncore után lévő leglátogatottabb oldalakat néztem. Ezek a Magyar oldalak 3 dolog miatt is hasznosak. 1. Magyar tehát nem kell hozzá más nyelveket tudni 2. Most mondok egy példát: Leakarom tölteni a Flatout-ot egy külföldi oldalról ahonnan 1000-en seedelik, de egy Magyar oldalról hamarabb is letudom tölteni még ha csak 500-an is seedelik mivel, hogy közelebb van. 3. A hozzászólásokban megtudod nézni, hogy az embereknek mi a véleményük erről a játékról. Vírusos-e vagy működik-e, megéri-e letölteni. Ha még lenne kérdésed mondjuk egy játékkal kapcsolatban hogy mi nem megy úgy ahogy kell csak kérdezz megint. Belefogsz jönni ezekbe a dolgokba eleinte amikor én elkezdtem nekem is ismeretlen volt. Remélem sokat segítettem, sok szerencsét kívánok!:)

2014. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segítettél! :) Köszi
2014. máj. 17. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2 évvel később

aki most nézegeti annak jól jön!

először is gépeld be:

steam

azután ha felmentél a steam oldalra jobb felső sarokban egy kis zöld ikon: "steam letöltése"(ha nincs ott a zöld ikon lejjebb görgeve az egeret megtalálod). kattints rá és egy 2, 3 perc alatt leszedi. azután már lehet válogatni az ingyenes, fizetős játékok között.

nekem nem egy hiper szuper gépem van de fut rajta minden steam-es játék.

2016. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!