Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 jelenleg mennyire...

A Windows 8 jelenleg mennyire jó rendszer a Win 7-hez képest (többi lent)?

Figyelt kérdés

Mindig Windows 7-et használtam , de kapni fogok egy új laptopot amire windows 8.1 lesz előre telepítve. A gép bőven megfelel a követelményeinek. A következő programmokat használnám: Firefox , Opera , Microsoft Office , FLVTO Youtube Downloader , 360 internet security , cc cleaner , regclean pro , BitTorrent


Ezek működnek rajta ?

Mennyire gyors a rendszer ?


A régi laptopon windows xp van , de az nagyon szörnyű (legalábbis azon a gépen)



2014. febr. 10. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
néha még a libreoffice portablet is szoktam használni
2014. febr. 10. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

logikusabb a felépítése (kezelése), de túl sok csodát ne várjál, picivel gyorsabb a 7-nél, de mivel nagyrészt egy átalakított windows 7, ezáltal többnyire ugyanolyan, és ezért sebességben is csak kicsit tudtak optimalizálni.

Mivel egy 7-es, ezért ami win7-en megy, az itt ugyanúgy fog.

2014. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MolotovPunk ***** válasza:

Nekem nagyon nem jött be a Win 8.Nem tetszik a menüje.

Szerintem a Windows 7 alap,hogy jobb.

Sokan ezért nem is tértek át Xp-ről meg Windows 7 operációs rendszerről 8ra,mert sokaknak nem tetszik,meg szerintem részben kezelhetetlen is a Win8...Számomra legalábbis biztos.

A másik dolog az,hogy én a Windows 8 rendszerről sok rosszat hallottam.Sokkal több rosszat,mint bármelyik elődjéről.Volt ismeretségi körömben 1-2 ember,akinek az van/volt,de azok is tértek inkább vissza Windows 7-re.Nem véletlenül...

(Egyébként én nemrégen tértem át XPről Windows 7re.)

A Windows 8 rendszernek tényleg egy előnye van és az az,hogy kicsivel tényleg gyorsabb a Windows 7-nél.

2015. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:

A Windows 8 (és a 8.1 is) úgy szar, ahogy van. A menü, a kezelése meg minden úgy unblock.


A Windows 7 sokkal jobb, de a Windows 10 is teljesen jó.

2016. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!