Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy videót szerettem volna...

Egy videót szerettem volna készíteni a Wondershare Slideshow-val, már régóta használom, és most a következő hibaüzenetet kaptam: Could not convert variant of type (OleStr) into type (Double) Mi a teendő?

Figyelt kérdés

#OleStr
2014. febr. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vezérlőpultban a területi beállításokon belül a tizedesjel-et változtasd meg ","-ről "."-ra.
2014. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos windows 8.1 alatt nem tudom, hogy kell. Most ismét ezzel a problémával találkoztam. :(
2015. jan. 10. 16:25
 3/3 filo1963 válasza:

Vezérlőpultban a területi beállításokon belül a tizedesjel-et változtasd meg ","-ről "."-ra.


Nem tudom, hogy ki ajánlotta, de így látatlanban is imádom (nem szó szerint, mivel nem tudom, hogy fiu e vagy lány) de viccet félretéve. Mindenképpen szerettem volna nyilvánosan megköszönni.


Én is régóta használom ezt a programot és egy jó pár videó készítés után mindiog ez jött és itt jön az elismerésem, mert eddig format c és a többi macera. Gondolhatjátok, hogy 2 havonta ujra rakni a windowst, milxyen felemelő érzés volt. KÖSZÖNÖM (szeretném, ha így maradna mert valóban örömömben harsogni szeretném.

2015. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!