Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftot hol kell letolteni?

Robinson1 kérdése:

Minecraftot hol kell letolteni?

Figyelt kérdés
kelle regizni ,ingyenes? ugy hogya gepre toltsem le es lehessen szerver nelkul is

2014. febr. 11. 19:27
 1/5 Tengor ***** válasza:

[link] Innen tudod letölteni és is kell regisztrálnod is.

Nem ingyenes, egyszeri díja van (4000 Ft alatt azt hiszem). Utána tudsz játszani a saját gépeden egyedül, vagy akár multizhatsz is.

2014. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem akarsz fizetni érte, akkor thepiratebay-ről is letöltheted. De egy ilyen jó és egyedi játékért megéri pénzt kiadni.
2014. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de próbáltam letolteni tpb ről azután hogyan kellcsinálni? Azt nem ertem kelle regizni? ÉS láttam több verziot is pl 1. 25 melyiket toltsem le? Ja és mene a gepemen? 1.85Ghz és 2 gb ram
2014. febr. 11. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A proci hány magos? Videokártya? A legújabbat töltsd le, az 1.7.4-et.
2014. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pap dániel péter válasza:
ne higgy neki írd be: www.mestermc.hu vagy www.hu-minecraft.hu vagy google-ba dicecraft
2014. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!