Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a megfelelő driver?...

Skynet2042 kérdése:

Melyik a megfelelő driver? (több lent)

Figyelt kérdés
xp-ról fogok win 7 re váltani, már megvan a pendrive is rajta a win 7, csak mondták, hogy kellenek driverek, na erre letöltöttem az everestet, ott van egy két dolognál, az illesztőprogram letöltése felirat, rámegyek, bejön egy oldal, de nem tudom egyiknél sem, hogy melyik kell, remélem tudtok segíteni

2014. febr. 12. 15:57
 1/4 Tengor ***** válasza:
Gyártó oldaláról szedd le a drivereket!
2014. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de van egy csomó, melyika z enyém? pl chipsetnél ugye express chipset family vagy mi, és egy van de annak a számok nem egyeznek az enyémmel
2014. febr. 12. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked egy jó driver-frissítő progi kell, amelyik automatikusan a megfelelőt kikeresi, és letölti. Ha telepítetted a Win7-et, és megvan az internet-kapcsolat, töltsd le a Driver Booster nevű progit (bár fizetős, ezért torrentet ajánlok, ahol a serialt is megkapod). Nekem már sokszor tett jó szolgálatot.
2014. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a lan drivert honnan tudom melyik kell?
2014. febr. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!