Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem sürgősen kéne egy olyan...

Nekem sürgősen kéne egy olyan útvonaltervező, ami több célpont alapján képes a legoptimálisabb útvonalat beállítani. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Sürgősen kéne. Vagy 10 célpont van, de gőzöm sincs, hogy melyik megyében találhatóak. Egyenként meg nagyon lusta vagyok kikeresgélni. Úgy értem, hogy optimális útvonal, hogy nem kell fölöslegesen ide-oda kocsikázni (Pl.: Szegedről Pécsbe akarok elmenni, de Miskolcra is el szeretnék menni, illetve Budapestre. Akkor nekem ne úgy legyen az útvonal, hogy Szeged-Pécs-Miskolc-Budapest).

Szóval, értitek...



2014. febr. 12. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
google maps-ben próbáltad már?
2014. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért, ennyire hülyének nem kéne nézni az embert. Nem véletlenül kérdeztem meg itt.
2014. febr. 12. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egyenként meg nagyon lusta vagyok kikeresgélni."


Én mg lusta vagyok válaszolni. A google maps képes mindenre, nézegesd nyugodtan.

2014. febr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!